Witamy na blogu

Mamy nadzieję, że Ci się spodobało i będziesz zaglądać do nas częściej! ;)

Szukaj w tym blogu

wtorek, 7 lutego 2017

Potworna rozdawajka! 20 000 wyświetleń!
Z racji 20 tys. wyświetleń i zbliżających się walentynek przygotowałem dla Was konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz książki "Potworna"!

Jedyne co musisz zrobić, aby wziąć udział to zgłosić się w komentarzu wypełniając formularz, zaobserwować i polubić!


OPIS
Miasto Bryre cierpi pod wpływem magii złego czarownika. Jego klątwa sprawia, że dziewczęta chorują i znikają bez śladu, a wszyscy mieszkańcy żyją w strachu. Nikomu nie wolno wychodzić z domu po zmroku.

Kymera jednak może działać tylko nocą, niezauważona przez ludzi. Ojciec dziewczynki twierdzi, że nie zaakceptowaliby jej skrzydeł, śrubek na szyi czy zwieńczonego kolcami ogona. Zabiliby ją. Nie zrozumieliby, że została stworzona, by ratować dziewczęta z Bryre. 

Mimo ostrożności wzbudza zainteresowanie chłopaka o imieniu Ren, który odkąd ją ujrzał, co noc zostawia dla niej przy fontannie różę. Okazuje się, że wie o ginących dziewczynkach, czarowniku i panoszącej się w mieście czarnej magii. A jego wiedza zmieni całe życie Kymery.

Przywodząca na myśl „Frankensteina” i baśnie braci Grimm debiutancka powieść MarcyKate Connolly wyróżnia się ekscytującą, oryginalną fabułą o klasycznym rodowodzie.


RECENZJA: TUTAJ

Regulamin:
  1. Organizatorem konkursu jest właściciel bloga: ZATRACENI W KARTKACH
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy jedynie zgłosić swój udział, udostępnić post konkursowy i być obserwatorem bloga, polubić fanpage lub zaobserwować instagrama, oraz polubić fanepage wydawnictwa CzyTam
  3. Konkurs trwa od 07 lutego 2017 roku do 14 lutego 2017 do godz. 23.59
  4. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania dzień po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń (15.02.17r).
  5. Nagrodą jest jeden egzemplarz książki "Potworna" MarcyKate Connolly
  6. Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo CzyTam
  7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem i wypełnią formularz. 
  8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
  9. Na kontakt mailowy od zwycięzcy czekam 4 dni (kontakt: sebestien22[małpa]gmail.com). Po upływie tego czasu - nagroda wędruje do innej osoby.
  10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Formularz
Zgłaszam się
Obserwuję jako: 
Udostępniłem/am post: 


Okej, bez zbędnego czekania.
Zapraszam!

Sebastian