Witamy na blogu

Mamy nadzieję, że Ci się spodobało i będziesz zaglądać do nas częściej! ;)

Szukaj w tym blogu

niedziela, 1 stycznia 2017

Wyzwanie czytelnicze "Czytam fantasy"


Czasami w życiu bloga książkowego przychodzi taki moment, kiedy zradza się pomysł na jakieś działanie. To właśnie jeden z przykładów. Czas na wyzwanie. Skusicie się?

Wiem, że na blogu mamy wielu fanów fantasy. To właśnie dla nich przeznaczone jest to wyzwanie. Żeby nie utrudniać sobie i Wam życia, będziecie mogli zgłaszać książki z kategorii Fantasy/Fantastyka/Science Fiction. Nie jesteś pewny, czy książka wpisuje się w ten target? Sprawdź na Lubimyczytać.pl To właśnie na podstawie tego serwisu będziemy przyznawać punkty. Za każdą książkę jest jeden punkt. Wygrywa ten, kto przez całe wyzwanie zdobędzie najwięcej punktów. Proste? Proste!
A oto dokładne zasady, (sprawdź zanim się zgłosisz!)

 1. Wyzwanie będzie polegało na czytaniu książek z gatunku Fantasy/Fantastyka/Science Fiction.
 2. Każda zgłoszona książka to 1 punkt.
 3. Co miesiąc w odrębnym poście opublikuję podsumowanie Waszych osiągnięć.
 4. Uczestnik wyzwania, który uzyska największą liczbę punktów przez cały okres trwania wyzwania (od stycznia do grudnia) zostanie nagrodzony książkami i pakietem czasoumilaczy.
 5. Wyzwanie rozpoczyna się z dniem 01 stycznia 2017 i trwa do 31 grudnia 2017.
 6. Do wyzwania mogą przyłączyć się wszystkie chętne osoby posiadające bloga (ewentualnie profil na serwisie książkowym/portalu recenzenckim, na którym zamieszczane są opinie, np. LubimyCzytać, NaKanapie etc.). 
 7. Zgłosić się można w każdej chwili poprzez pozostawienie komentarza pod tym postem wyrażającego chęć zgłoszenia oraz link do posiadanego bloga (lub profilu na serwisie książkowym/portalu recenzenckim).
 8. Proszę, aby na blogach - pod opublikowaną recenzją, znalazła się informacja o tym, iż bierze ona udział w wyzwaniu "Czytam Fantasy".
 9. Zgłoszenia swoich książek - proszę wstawiać w komentarzach pod postem podsumowującym skończony miesiąc. (Za styczeń komentarze pod tym postem, za luty pod postem podsumowującym styczeń itd.)
 10. Osoby biorące udział i posiadające bloga - proszone są również o zamieszczenie na swoim blogu widocznego poniżej baneru nawiązującego do wyzwania, i odsyłającego do tejże strony, co pomoże w rozpowszechnieniu zabawy :)
 11. Będzie mi miło, jeśli również dodacie naszego bloga do obserwowanych i polubicie  profil na facebooku o tutaj (ale to nie jest wymagane).
 12. W przypadku wątpliwości - proszę pytać.
 13. Jako organizator wyzwania - zastrzegam sobie prawo do wnoszenia zmian w regulaminie.
Trochę tego się zebrało, ale mam nadzieję, że nie jest to zbyt skomplikowane. Proszę jeszcze o to, żeby Wasze komentarze (zgłaszane książki) były w formie drzewka. W przeciwnym wypadku nie będę się doszukiwać kto, kiedy i co. Zgłaszając też książkę podajcie tytuł i autora oraz, oczywiście. link do recenzji. Baner wyzwania jest na górze↑ (przy tytule posta).

Lista uczestników wyzwania w kolejności alfabetycznej:
(będzie stale aktualizowana)
Serdecznie zapraszam do udziału. Przecież to tylko zabawa :D


Dominika