Witamy na blogu

Mamy nadzieję, że Ci się spodobało i będziesz zaglądać do nas częściej! ;)

Szukaj w tym blogu

wtorek, 27 grudnia 2016

Plany czytelnicze na 2017!


Rok 2016 powoli zbliża się do końca. Na podsumowanie będzie jeszcze czas. Pewnie blisko urodzin bloga. Teraz wolę się skupić na roku przyszłym i książkach, które bardzo chcę przeczytać.
Po pierwsze chcę wyczyścić swoje półki z nieprzeczytanych pozycji. A mam tam między innymi "Promyczka", "Dwór cierni i róż", "Eperu. Wędrowcy" i wiele więcej. A są to tylko książki z Targów Książki w Warszawie.Następnie inspirując się pomysłem Marthy Oakiss poczytam sobie książki, które kojarzą mi się z innymi bookblogerami (co powiecie na takie określenie?) czy booktuberami. A tam między innymi "Trzej muszkieterowie" Aleksandra Dumas'a (Anita z Book Reviews by Anita) czy Sherlock Holmes dzięki Marcie. 

Powtórzenia. W ciągu roku chcę sobie przypomnieć całą serię "Dary Anioła", "Percy'ego Jackson'a" i "Baśniobór". Będzie ciężko, ale myślę, że się uda.  


W końcu najlepsza wieść. Mam w końcu czytnik. Mogliście się dowiedzieć o tym na naszym instagramie. Stąd postanowienie jeden ebook w miesiącu. Zobaczymy co z tego wyniknie.


Większych planów nie robię. Oczywiście wiem, że będzie mnóstwo premier książkowych, różne kiermasze, Targi Książki... Będę miała coraz więcej nowych książek, które będą trochę ważniejsze. 

W komentarzach koniecznie napiszcie co wy postaracie się przeczytać w 2017 roku.


Dominika