Witamy na blogu

Mamy nadzieję, że Ci się spodobało i będziesz zaglądać do nas częściej! ;)

Szukaj w tym blogu

niedziela, 6 listopada 2016

Mroczna ROZDAWAJKA!


Cześć! Dzisiaj po raz ostatni w tym roku przychodzę do Was z rozdawajką. Będzie to równocześnie ostatni tegoroczny konkurs. W grudniu nic nie przewiduję. Czas na zgłoszenia będzie bardzo długi, dlatego będzie to taki trochę prezent mikołajkowy.Skąd taka książka u mnie? Otóż księgarnia internetowa Taniaksiążka.pl organizuje całoroczny konkurs na recenzję miesiąca. Ja dostałam wyróżnienie, czyli książkę, a osoba wygrana bon na 100 zł. Ja nie czytam takich książek, nie mój gatunek, ale pomyślałam sobie, że wezmę to dla Was. 
Opis dla zainteresowanych:
Stephen King stwierdził, że ta książka "to, mówiąc najprościej, najlepszy odcinek »Strefy mroku«, którego nigdy nie obejrzałeś”. 
Co się stanie, gdy nagle znikną tysiące ludzi? Znikną tak po prostu...Jak poradzą sobie z tym ci, którzy pozostali?
Trzy lata po tajemniczym zniknięciu dwóch procent ludzkości, mieszkańcy Mapleton muszą odnaleźć się w świecie pogrążonym w żałobie. Pogodzić się z utratą ukochanych, sąsiadów, przyjaciół. Nowy burmistrz, Kevin Garvey próbuje tchnąć w nich ducha walki i nową nadzieję, choć również jego własna rodzina rozpadła się w wyniku tragicznych zdarzeń. Jego żona złożyła śluby milczenia i dołączyła do sekty religijnych fanatyków, syn rzucił studia i podążył za samozwańczym prorokiem, a córka w niczym już nie przypomina dawnej pilnej uczennicy.
Od 30 czerwca w HBO emitowany jest serial na motywach powieści z Liv Tyler i Justinem Theroux w rolach głównych, wyprodukowany przez Damona Lindelofa, laureata Emmy za serial „Lost: Zagubieni”, oraz Toma Perrottę, nominowanego do Oscara za „Małe dzieci”.


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy tylko:
 1. Być publicznym obserwatorem bloga
 2. Polubić fanepage
 3. Zaobserwować instagrama
 4. Udostępnić informacje o konkursie (podać link)
 5. Zgłosić się w komentarzu

Regulamin:
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: ZATRACENI W KARTKACH
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy jedynie zgłosić swój udział, udostępnić post konkursowy i być obserwatorem bloga, fanem fanpage i instagrama.
 3. Konkurs trwa od 6 listopada 2016 roku do 27 listopada 2016 do godz. 23.59
 4. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania 30 listopada 2016 roku.
 5. Nagrodą jest jeden egzemplarz książki "Pozostawieni" Tom'a Perrotta.
 6. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. 
 7. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
 8. Na kontakt mailowy od zwycięzcy czekam 7 dni. Po upływie tego czasu - nagroda wędruje do innej osoby.
 9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

DO DZIEŁA!

Domi