Witamy na blogu

Mamy nadzieję, że Ci się spodobało i będziesz zaglądać do nas częściej! ;)

Szukaj w tym blogu

piątek, 14 października 2016

Pierwszy BOOK TOUR!


Kolejna przełomowa chwila na blogu. Lubię takie rzeczy, bo widzę, że stale się rozwijamy, idziemy do przodu. Tym razem czas na Book Tour, czyli coś co jest praktykowane na wielu blogach. Mamy nadzieję, że akcja się Wam spodoba!Warto jest, żebyście w ogóle dowiedzieli się, skąd się to wzięło. Dostając propozycję książek do zrecenzowania na październik od Wydawnictwa HarperCollins zauważyłam właśnie książkę "Kim jest ta dziewczyna?". Pomyślałam, ze fajnie by było zorganizować coś większego, nie tylko recenzję. A że właśnie przeglądałam blog Cyrysi...

Zasady przystąpienia do Book Tour'u:
  1. Chęć przystąpienia do akcji proszę zgłaszać do  24 października w komentarzach pod tym wpisem. W treści komentarza należy zamieścić adres swojego bloga. Kolejność zgłoszeń wpływa na kolejność na liście oczekujących. (Jednocześnie proszę o kontakt na maila podając swoje dane do wysyłki).
  2. W ciągu 10 dni od otrzymania książki proszę opublikować recenzję na swoim blogu, w tytule uwzględniając frazę „Book Tour”. W recenzji proszę umieścić zdjęcie pierwszej strony z wpisami poprzednich Recenzentów oraz linki do stron organizatorów: bloga organizatora - Zatraceni w kartkach - oraz fanpage'a Wydawnictwa HarperCollins. 
  3. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt z następną osobą z listy (otrzymacie od Zatraceni w kartkach adres mailowy do kolejnego Recenzenta). Bardzo proszę o wysyłkę listem poleconym priorytetowym.
  4. Na koniec książka trafi z powrotem do mnie (będzie to niepowtarzalna pamiątka po Was, czytelnikach), a zdjęcie strony z wpisami zostanie opublikowane na naszym fanpage'u.
  5. Każdy uczestnik proszony jest o wstawienie pod recenzją regulaminu akcji (wystarczy podlinkować) i kontakt z blogerką - Dominiką na maila kissix72@gmail.com w sprawie kontaktu z kolejnym recenzentem  
Kochani wpisujcie się do książki, róbcie zdjęcia, piszcie po niej, zaznaczajcie ulubione fragmenty lub wskazujcie niedociągnięcia. 
To znak, że faktycznie czytaliście książkę, jesteście żywymi osobami, a nie tylko internautami. 

Book Tour to propozycja dla blogerów, vlogerów (ksiązkowych, kosmetycznych, modowych, etc.) oraz dla stałych czytelników bloga. Swoje recenzje publikujcie na blogach, kanałach na YT, a jeżeli nie macie swojego miejsca w sieci, to równie dobrze nada się do tego Lubimyczytać.pl czy Granice.pl

Będzie mi również miło, jeżeli zaobserwujecie bloga i polubicie fanepage.
A teraz trochę o samej książce:
Gdy Edie zostaje przyłapana w kompromitującej sytuacji z panem młodym na jego własnym weselu, wybucha skandal. Powszechne oburzenie przenosi się do sieci, a przez profile społecznościowe Edie przetacza się fala hejtu. Nazwana złodziejką mężów i skazana na towarzyski ostracyzm, pragnie zapaść się pod ziemię.
Ponieważ atmosfera w biurze jest gęsta od plotek i komentarzy, szef wysyła ją do Nottingham na coś w rodzaju przymusowego urlopu, gdzie jako ghostwriterka ma napisać autobiografię wschodzącej gwiazdy filmowej, Elliota Owena.
Idealny plan? Niekoniecznie...
Hejt wciąż boli, współpraca z Elliotem od początku układa się fatalnie, a życie pod jednym dachem z ojcem i wiecznie niezadowoloną młodszą siostrą staje się źródłem kolejnych frustracji.
Gdy wydaje się, że cały świat sprzysiągł się przeciw niej, Edie musi udowodnić sobie i innym, że wie, kim jest, i potrafi żyć po swojemu.

CZAS START!