Witamy na blogu

Mamy nadzieję, że Ci się spodobało i będziesz zaglądać do nas częściej! ;)

Szukaj w tym blogu

niedziela, 26 czerwca 2016

STO!


To jest już setny post na naszym blogu. Może przyszedł czas na jakiś mały konkurs?
Do wygrania mamy 6 opakowań zakładek magnetycznych od Epikbox'a. Po całym blogu rozsiane będą wyrazy. Tworzą one hasło. Waszym zadaniem będzie znaleźć wszystkie słowa i ułożyć z nich zdanie, które jest hasłem. Wyrazy mogą znajdować się w recenzjach (np. Ta książka była wciągająca. wyraz książka jest słowem, którego szukamy), w komentarzach pod postem lub w zakładkach (okołoksiążkowe, recenzje i autorzy). Wyrazy pojawią się w dniach 27.06-03.07. Łącznie jest ich 7- na każdy dzień tygodnia jedno słowo. Wiemy, że to zadanie do najprostszych nie należy, więc żeby Wam trochę pomóc możecie spodziewać jakiś nowych podpowiedzi na fanpagu lub na naszym instagramie. Pierwsza wskazówka już dzisiaj: na Waszym miejscu zajrzelibyśmy na bloga wieczorową porą.Zasady:
  1. Polubić fanepage na facebooku lub zostać publicznym obserwatorem bloga.
  2. Napisać do nas e-mail na adres sebestien22@gmail.com lub kissix72@gmail.com. W tytule napisać "Konkurs" a w treści swoje imię i nazwisko oraz hasło konkursowe. 
  3. Udostępnić ten post na facebook'u/ google+/ swoim blogu. (podać link pod tym wpisem).
Po zakończeniu konkursu napiszemy e-mail z pytaniem do trzech osób wybranych w losowaniu o adres na jaki mamy wysłać nagrodę.

Zwycięzcom wylosujemy pakiet zakładek i przyślemy Pocztą Polską. Każdy pakiet zakładek zawiera  zakładki z "Gry o tron".


Pakiet 1                       Pakiet 2                      Pakiet 3
      Życzymy powodzenia!
Dominika i Sebastian