AUTORZY

DOMINIKA

Mam na imię Dominika i postanowiłam trochę opowiedzieć Wam o sobie. Jestem bardzo ambitna, a moim mottem życiowym "Pracuj tak długo, aż twoi idole staną się twoimi rywalami." Jestem bardzo energiczna, chociaż czasami nostalgiczna, spontaniczna i "dobrze zorganizowana". Realistką, optymistą, pesymistką i marzycielką. Jednym słowem dużo we mnie emocji. Czy o czymś zapomniałam? Ach, tak. Perfekcyjność to cała ja. Książki to moja odskocznia od szarej rzeczywistości i miłość, która pochłania mnie do reszty. Mam nadzieję, że recenzje publikowane przeze mnie choć w najmniejszym stopniu pomagają Ci przy wyborze lektury.
Moje recenzje można znaleźć na:
Znajdziecie moje opinie na temat książek młodzieżowych i kobiecych. Z biegiem czasu coraz częściej sięgam po trochę ambitniejszą literaturę, choć czasami potrzebuję moich "odmóżdzaczy". Cała moja przygoda z czytanie rozpoczęła się od znalezienia "Baśnioboru" w bibliotece. Potem Percy Jackson, który tylko rozbudził we mnie miłość do literatury. A seria Dary Anioła utwierdziła mnie w przekonaniu, że "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła".


SEBASTIAN
Spontaniczny, zawsze uśmiechnięty, szczery.  To chyba właśnie ja. Mam w sobie dużo wad, mało zalet dlatego uważam, że do ideału bardzo daleko mi jeszcze.  W swoim życiu kieruje się głównie uczuciami i tym co mi wpadnie do głowy. Lubię robić zdjęcia, moim ulubionym zespołem są 30 seconds to mars. Często też pływam, bo w wodzie czuję się jak ryba. Mógłbym w ogóle nie wychodzić z tego mojego "drugiego świata".
 We wszystkim staram się znaleźć plusy, mimo że ich nie ma. Czytam głównie z kategorii: przygodowe i fantasy, kryminały, thrillery rzadziej psychologiczne. Uwielbiam książki J. K. Rowling "Harry Potter i...", jestem potterhead. W wolnym czasie czytam, pomagam w domu i współpracuje z Dominiką, żeby ulepszyć naszego bloga. Jeśli mogę, to jeżdżę na rowerze czy na rolkach. Bardzo lubię to uczucie wolności i wiatru, który przenika mnie. Moją ulubioną porą roku jest zima z dużą ilością śniegu. 
Nie opuszczam mojego świata fantastyki. Od dziecka ludzie mi powtarzają, że mam wybujałą wyobraźnie... Ta, nadal ją mam! 


Jeżeli chcesz z nami porozmawiać, pomóc ulepszyć to miejsce, polecić jakąś książkę lub po prostu szukasz kogoś, kto Ciebie wysłucha, to śmiało, pisz. Czekamy na mejle od Was. Piszcie pod adres zatraceniwkartkach@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz