Witamy na blogu

Mamy nadzieję, że Ci się spodobało i będziesz zaglądać do nas częściej! ;)

Szukaj w tym blogu

O NAS/ WSPÓŁPRACA


Chętnie nawiążemy współpracę z wydawnictwami lub portalami literackimi na stałe lub na okres czasowy.


Jest nas dwoje, dlatego zachęcamy zapoznać się z tą stroną w całości, żeby wiedzieć z kim skontaktować w sprawie książek z danej kategorii :) 


SEBASTIAN


Cześć!
Jestem Sebastian, mam 16 lat i mieszkam w województwie mazowieckim. Na co dzień jestem starszym bratem i uczniem LO im. Bolesława Prusa a w wolnych chwilach zapalonym molem książkowym i fotografem. Moja przygoda z książkami zaczęła się tak na poważnie w 4 klasie szkoły podstawowej, kiedy odkryłem Harrego Pottera.  Uwielbiam książki J. K. Rowling "Harry Potter i...", jestem potterhead już od 6 lat. To właśnie ten chłopiec z blizną zapoczątkował moje uzależnienie, czyli książkoholizm. Na ogół czytam przygodówki, thrillery, kryminały, fantasy, powieść YA i rzadziej obyczajówki. Zazwyczaj jestem otwarty na nowych ludzi. Na co dzień uśmiechnięty, pełen energii blondyn zawsze ubrany na czarno 😂
Kocham śpiewać- to może potwierdzić każda osoba, która miała ze mną kontakt dłuższy niż 4h 😂😂 Moimi ulubionymi zespołami są 30 seconds to Mars i The Piper Kites, ale  słucham tak naprawdę wszystkiego. Język angielski nie jest moim ulubionym językiem. Swoją sympatię kieruję natomiast w stronę języka hiszpańskiego, który codzienne podbija moje serce jeszcze bardziej. Nie chcę opuszczać mojej (jak to ja mówię) "wioszki", ale moim marzeniem jest polecieć na Kubę, którą szczególnie sobie umiłowałem oraz do HongKongu, żeby odwiedzić znajomego. Moją ulubioną porą roku jest zima z dużą ilością śniegu. Nie opuszczam mojego świata fantastyki. W życiu cały czas przyświecają mi słowa s. Teresy z Kalkuty "Nie dopuść do tego, by ludzie po spotkaniu z tobą nie odchodzili choć trochę szczęśliwsi." I tego staram się trzymać 😊😊

1. Książki, które czytam znajdują się w kategoriach: przygodowe, fantasy, psychologiczne, biografie, powieści młodzieżowe, poradniki.
2. Zazwyczaj książkę recenzuje w odległości czasowej mniejszej niż dwa tygodnie od dnia otrzymania książki.
3. Zastrzegam sobie prawo do wyboru egzemplarzu a po pojawieniu recenzji zastrzegam sobie prawo do własności pozycji.
4. Bardzo chętnie razem z Dominiką organizujemy konkursy, w których do wygrania jest wiele ciekawych nagród.


W jakiej jakiejkolwiek sprawie proszę pisać na mój e-mail:
sebestien22@gmail.com 

Bardzo cieszy mnie, kiedy wydawnictwo jest zadowolone z mojej recenzji ich książki. Oczywiście nie zawsze książka mi się podoba, dlatego też moje recenzje są subiektywne. Mam nadzieję, że powyższe informacje nie zrażą nikogo do współpracy ze mną :)

ZAUFALI MI:

DOMINIKA


Hej!


16 latka, lekko szalona, a jednocześnie perfekcjonistka i do bólu zawzięta. To właśnie ja. Oprócz prowadzenia bloga jestem starszą siostrą i uczennicą klasy I, LXXXI Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Fredry w Warszawie, o profilu dziennikarskim. Nałogowe czytanie zaczęłam około 6 lat temu. To właśnie wtedy przeczytałam "Baśniobór" Brandona Mulla. Następnie "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy" i "Dary Anioła". Zazwyczaj sięgam po przygodówki, fantastykę, urban fantasy, romanse, obyczajówki, Young Adult i New Adoult. Jestem optymistką, pesymistką i realistką, ale przede wszystkim marzycielką. Moim największym marzeniem jest szczęśliwe życie. 
Oprócz książek wielką sympatią darzę języki obce. Uwielbiam angielski i  ogromną chęcią odkrywam zakamarki języka niemieckiego. Kocham skoki narciarskie, więc okres zimowy niesie najwięcej radości w moim życiu. Uwielbiam jesień i wiosnę, za niezbyt wysokie temperatury i deszczową, tajemniczą aurę. W przyszłości chciałabym zamieszkać w Walii, Niemczech albo Kanadzie.  Od wczesnego dzieciństwa kieruję się jednym mottem. "Pracuj tak długo, aż twoi idole staną się twoimi rywalami."

 1. Interesują mnie gatunki: fantastyka, romanse, obyczajowe, powieści młodzieżowe, Young Adult, New Adult, ale chętnie też sięgnę po inne gatunki. 
2. Przeczytanie książki i jej zrecenzowanie nie zajmuje mi więcej niż 2 tyg. Nigdy nie przekroczyłam tego terminu
3. Chętnie zajmę się również organizacją konkursów, rozdawajek, promocji książki w mediach.
4. Zastrzegam sobie prawo do wyboru książek, albo przynajmniej proszę o informowanie mnie o wysyłanym egzemplarzu recenzenckim. 
5. Po opublikowaniu recenzji (dotrzymaniu warunków umowy) książka staje się moją własnością. 

Wszystkie pytania, wątpliwości i maile proszę wysyłać pod adres: kissix72@gmail.com z tematem Współpraca.

Wiem, że to brzmi bardzo sucho, ale proszę mi wierzyć, że naprawdę się cieszę z każdej kolejnej podjętej współpracy. Na blogu zamieszczam subiektywne opinie, ale rozumiem, że każdy ma inny gust, dlatego zawsze, nawet kiedy mi się książka nie podoba, staram się znaleźć jak najwięcej pozytywów. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe :D

ZAUFALI MI: