wtorek, 27 grudnia 2016

Plany czytelnicze na 2017!


Rok 2016 powoli zbliża się do końca. Na podsumowanie będzie jeszcze czas. Pewnie blisko urodzin bloga. Teraz wolę się skupić na roku przyszłym i książkach, które bardzo chcę przeczytać.
Po pierwsze chcę wyczyścić swoje półki z nieprzeczytanych pozycji. A mam tam między innymi "Promyczka", "Dwór cierni i róż", "Eperu. Wędrowcy" i wiele więcej. A są to tylko książki z Targów Książki w Warszawie.Następnie inspirując się pomysłem Marthy Oakiss poczytam sobie książki, które kojarzą mi się z innymi bookblogerami (co powiecie na takie określenie?) czy booktuberami. A tam między innymi "Trzej muszkieterowie" Aleksandra Dumas'a (Anita z Book Reviews by Anita) czy Sherlock Holmes dzięki Marcie. 

Powtórzenia. W ciągu roku chcę sobie przypomnieć całą serię "Dary Anioła", "Percy'ego Jackson'a" i "Baśniobór". Będzie ciężko, ale myślę, że się uda.  


W końcu najlepsza wieść. Mam w końcu czytnik. Mogliście się dowiedzieć o tym na naszym instagramie. Stąd postanowienie jeden ebook w miesiącu. Zobaczymy co z tego wyniknie.


Większych planów nie robię. Oczywiście wiem, że będzie mnóstwo premier książkowych, różne kiermasze, Targi Książki... Będę miała coraz więcej nowych książek, które będą trochę ważniejsze. 

W komentarzach koniecznie napiszcie co wy postaracie się przeczytać w 2017 roku.


Dominika

3 komentarze:

 1. Moje ambitne plany też wiążą się z odświeżeniem sobie Darów Anioła i Percy;ego Jacksona, ale nie wiem czy mi to wyjdzie, bo tyle innych książek jest które chciałabym poznać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coraz bardziej odkrywam jak jesteśmy do siebie podobne :D

   Usuń
 2. "Promyczka" jak najbardziej chciałabym poznać w 2017 roku, tylko jeszcze się w tę książkę nie zaopatrzyłam ;) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń