Witamy na blogu

Mamy nadzieję, że Ci się spodobało i będziesz zaglądać do nas częściej! ;)

Szukaj w tym blogu

środa, 3 lutego 2016

KONKURS - Zadaj mi pytanie: Gabriela Gargaś

Gabriela Gargaś z wykształcenia jest ekonomistką o specjalności bankowej. Z zamiłowania - bibliofilką: miłośniczką literatury w ogóle, a także niepoprawną optymistką. Za życiowe motto obrała sobie słowa Phila Bosmans "Sztuką życia jest umieć cieszyć się małym szczęściem", a sama siebie określa, jako optymistkę i indywidualistkę. Jej specjalnością jest literatura kobieca. W bohaterkach książek takich, jak "W plątaninie uczuć", "Trudna miłość", "Jutra może nie być", "Namaluj mi słońce", "Pośród żółtych płatków róż", "Droga do domu" czy najnowszej "Tylko Ty" każda czytelniczka może znaleźć cząstkę siebie. Jest inicjatorką projektu "Każdego dnia". Powieści autorki cieszą się niesłabnącą popularnością pośród czytelniczek z różnych grup wiekowych. Zabawny styl, ciekawa perspektywa patrzenia na relacje damsko - męskie oraz zaskakująco realistyczne i nietuzinkowe zarazem fabuły stały się kluczem do jej sukcesu w świecie literatury obyczajowej.

Dziś macie okazję bliżej poznać Gabrielę Gargaś. Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorce swoje pytania (1- maksymalnie 3). Autorka odpowie na nie w osobnym poście, w formie wywiadu.
Osoba, która zdaniem autorki zada najciekawsze pytanie otrzyma nagrodę w postaci jej najnowszej książki "Tylko Ty".
Sponsorem nagródy jest wydawnictwo Filia.
Do dzieła J
Regulamin:
  1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: ZATRACENI W KARTKACH
  2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Filia 
  3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1- maks. 3) Gabrieli Gargaś.
  4. Konkurs trwa od 3 lutego 2016 roku do 7 lutego 2016 do godz. 23:59
  5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 14 lutego 2016 roku.
  6. Nagrodą jest egzemplarz "Tylko Ty".
  7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowi uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem oraz podadzą adres mailowy.
  8. Konkurs skierowany jest do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
  9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
  10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 
P.S. Pamiętajcie, żeby w komentarzu uwzględnić swój e-mail!